АА + реалізує проекти комплексної автоматизації
фінансів підприємства на базі 1С 8.

Також ми впроваджуємо локальні проекти - для окремих блоків і процесів управління фінансами.

 

Наша компанія пропонує Клієнтам професійні рішення за такими напрямками:

  • розробка методології управлінського обліку та бюджетування на Вашому підприємстві,
  • побудова системи фінансової звітності, а також оперативних звітів для Ваших співробітників,
  • опис бізнес-процесів - з позиції використання фінансових ресурсів і грошових потоків,
  • автоматизація системи фінансового контролінгу, управлінського обліку Вашої компанії, окремих блоків або процесів.

Серед наших проектів найбільш затребувані рішення в наступному форматі.

 

Постановка системи управлінського обліку та контролінгу: комплексний проект, у результаті якого компанія отримає єдину автоматизовану систему управління фінансами. У ній містиметься вся необхідна облікова інформація для внутрішнього використання співробітниками і керівниками, на всіх рівнях управління фінансами компанії.

 

Автоматизація бізнес-процесів: ми можемо автоматизувати весь комплекс управлінських та операційних процедур, або окремі блоки та процеси - ціноутворення, розрахунок собівартості продукції , процедуру закупівель тощо.

 

Створення CRM-системи: аналіз, розробка та автоматизація механізмів взаємодії з клієнтами на базі CRM-модуля 1С дозволяє отримати якісне і недороге рішення для Вашої компанії. Така система повністю інтегрована з системою управлінського обліку. Відтак, Ви бачите всю інформацію про клієнта в єдиній базі. При цьому CRM адаптована до вирішення завдань Вашої галузі та конкретних цілей, що постають перд Вашою компанією саме сьогодні.

 

У команді кожного проекту з нашого боку обов'язково задіяні:

  • проектний менеджер. Це професіонал з економічною освітою та обов'язковим досвідом управлінської роботи у сфері фінансів. Саме він уточнить всі запити та побажання Клієнта, сформує технічне завдання разом з майбутніми користувачами системи. Він коректно поставить завдання групі програмістів і проконтролює їх виконання,
  • програмісти - сертифіковані фахівці 1С , які забезпечать виконання завдань з автоматизації системи управлінського обліку. Вони супроводжують проект на всіх етапах, від старту до етапів тестування і пост- проектної підтримки Клієнта.

Якщо Ваш проект передбачає інші завдання - просто зв'яжіться з нами. Ми обов'язково запропонуємо рішення.