Автоматизація бізнес-процесів

Автоматизація бізнес-процесів дозволить знизити витрати компанії, підвищити продуктивність і ефективність роботи Вашої команди.

Ми готові реалізувати проекти комплексної автоматизації для підприємств різного масштабу і сфери діяльності на базі типових конфігурацій 1С. Нашим Клієнтам не доводиться витрачати ресурси на вибір, покупку та інтеграцію різних систем, їх обслуговування та підтримку. Робота в єдиній системі дозволять звести до мінімуму ризики, пов'язані з технічним збоями і неполадками - наприклад, при обміні даними між різними базами.

 

Наша компанія пропонує рішення:

  • для підприємств, які вже використовують типовий продукт 1С. Ми допомагаємо адаптувати типову конфігурацію під завдання конкретного бізнесу і доопрацювати відсутні модулі. Також ми готові оптимізувати типову конфігурацію, якщо вона використовується недостатньо ефективно і не виконує поставлених завдань;
  • для компаній, які тільки починають автоматизацію бізнес-процесів і вибирають підходящу систему. Кваліфікація наших фахівців дозволяє впроваджувати проекти будь-якої складності і спочатку пристосувати продукт 1С для ефективного вирішення завдань конкретного підприємства.

В активі наших співробітників - більше 15 успішнихх проектов з автоматизації бізнес-процесів для різних галузей і сфер бізнесу. Вони реалізували їх у складі нашої команди, в якості штатних співробітників підприємств- Закачика, а також франчайзі - фірм 1С.

 

Ще трохи статистики: в нашому активі немає жодного незавершенного проекта, или проекта, або проекту результаты якого не удовлетворили Заказчика.

 

Виробництво, оптова торгівля, сфера послуг - ми готові запропонувати рішення по автоматизації для самих різних ринків і будь-якого функціоналу.