Promodo
Promodo - лідер ринку послуг пошукового маркетингу, який надає послуги ROZETKA, Gismeteo і ще 180-ти клієнтам. У 2013-му компанія зіткнулася з серйозним викликом: зберегти високі темпи розвитку бізнесу і при цьому залишитися клієнт-орієнтованою. Рішення: автоматизувати рутинні процеси продажів і сервісу, створити зручну CRM-систему, яка буде інтегрована в загальну облікову систему компанії. Разом ми впоралися з цим завданням.
Укрмедсервіс
Укрмедсервіс - відомий оператор ринку медичних послуг. Вже 16 років холдинг допомагає фармацевтичним виробникам просувати їх продукцію: надає команди медичних представників і додатковий сервіс у всіх регіонах України. Це складний і динамічний бізнес: у групі - більше 10 компаній, і число внутрішніх транзакцій постійно зростає. Створити єдину систему управління фінансами холдингу, отримати прозору і зручну звітність - завдання, яке ми успішно вирішили.
Янсер
Красиво. Послідовно. Цілеспрямовано. Це принципи компанії "Янсер-групп" - провідного виробника і дистриб'ютора нижньої білизни і трикотажу. Група компаній представлена ​​на території Східної та Західної Європи і має офіси в Україні, Росії та Польщі. Виробництво, опт, інтернет-магазин і роздрібні мережі - L'etude, 75B, База Білизни. Щоб ефективно управляти таким масштабним бізнесом, потрібна якісна система управлінської звітності. Працюємо над проектом - послідовно і цілеспрямовано.