Розвиваєте
бізнес и хочете
контролювати результат?

Ефективні рішення на базі
1С:Підприємство 8
Питаєте
себе:
"Де гроші?"

Ефективні рішення на базі
1С:Підприємство 8
Мы допоможемо
знайти відповідь.
100% віддача
Ваших інвестицій

Ефективні рішення на базі
1С:Підприємство 8
  • Автоматизація бізнес-процесів

    Автоматизація бізнес-процесів дозволить знизити витрати компанії, підвищити продуктивність і ефективність роботи Вашої команди.

  • Управлінський облік

    Управлінський облік - інструмент ефективного керівника. Це 100% контроль фінансів компанії при мінімальних витратах часу.

  • CRM

    Завдання, які допомагає вирішити CRM-система, різноманітні. А мета її впровадження - тільки одна: зростання прибутковості бізнесу, сьогодні і на далі.

Ласкаво просимо на сайт АА+

 

АА + - молода і динамічна компанія, яка реалізує комплексні проекти по постановці систем контролінгу та управлінського обліку.
Наші Клієнти - власники і топ-менеджери підприємств з самих різних галузей і сфер бізнесу. Ми допомагаємо їм ефективно управляти фінансами тих компаній, які вони розвивають.

 

Наша команда пропонує рішення для виробничих підприємств і дистриб'юторів, туристичних операторів та провайдерів ІТ-послуг. В активі наших співробітників - більше 45 успішних проектів для національних і міжнародних компаній, які працюють на ринку України, країн СНД та Європи.

 

Серед реалізованих проектів - рішення для підприємств різного маштабу. Ми з радістю співпрацюємо як з невеликим бізнесом , так і з великими компаніями.
Наша основна спеціалізація - постановка систем контролінгу для середнього бізнесу. Ми пропонуємо рішення цього завдання на базі платформи 1С: Підприємство 8.

Реалізовані проекти
Promodo - лідер ринку послуг пошукового маркетингу, який надає послуги ROZETKA, Gismeteo і ще 180-ти клієнтам. У 2013-му компанія зіткнулася з серйозним викликом: зберегти високі темпи розвитку бізнесу і при цьому залишитися клієнт-орієнтованою. Рішення: автоматизувати рутинні процеси продажів і сервісу, створити зручну CRM-систему, яка буде інтегрована в загальну облікову систему компанії. Разом ми впоралися з цим завданням.
Укрмедсервіс - відомий оператор ринку медичних послуг. Вже 16 років холдинг допомагає фармацевтичним виробникам просувати їх продукцію: надає команди медичних представників і додатковий сервіс у всіх регіонах України. Це складний і динамічний бізнес: у групі - більше 10 компаній, і число внутрішніх транзакцій постійно зростає. Створити єдину систему управління фінансами холдингу, отримати прозору і зручну звітність - завдання, яке ми успішно вирішили.
Красиво. Послідовно. Цілеспрямовано. Це принципи компанії "Янсер-групп" - провідного виробника і дистриб'ютора нижньої білизни і трикотажу. Група компаній представлена ​​на території Східної та Західної Європи і має офіси в Україні, Росії та Польщі. Виробництво, опт, інтернет-магазин і роздрібні мережі - L'etude, 75B, База Білизни. Щоб ефективно управляти таким масштабним бізнесом, потрібна якісна система управлінської звітності. Працюємо над проектом - послідовно і цілеспрямовано.